Kasutamistingimused ("Tingimused")

Viimati uuendatud: 07. oktoober 2018

Enne Jutukas24 käitamist https://jutukas24.ee/ veebisaidi ("Teenus") hoolikalt tutvuge palun käesolevate kasutustingimustega ("Tingimused", "Kasutustingimused"). või "meie").

Teie juurdepääs teenusele ja selle kasutamine sõltub sellest, kas olete nõustunud ja järginud neid tingimusi. Need Tingimused kehtivad kõikidele külastajatele, kasutajatele ja teistele, kes teenust kasutavad või kasutavad.

Teenuse kasutamisel või kasutamisel nõustute, et need tingimused on seotud. Kui te ei nõustu tingimuste mis tahes osaga, siis ei pruugi Te Teenusele juurde pääseda.

Kontod

Te olete vastutav selle parooli kaitsmise eest, mida kasutate teenuse kasutamiseks, ja parooliga seotud mis tahes tegevuste või toimingute eest.

Nõustute mitte avaldama oma parooli ühelegi kolmandale osapoolele. Te peate teatama meile viivitamatult, kui saite teada mis tahes turvalisuse rikkumisest või teie konto volitamata kasutamisest.

Lingid teistele veebisaitidele

Meie teenus võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele või teenustele, mis Jutukas24 ei kuulu ega kontrollita.

Jutukas24 ei saa kolmandate osapoolte veebisaitide ega teenuste sisu, privaatsuseeskirjade ega tavade üle kontrolli ega võta endale mingit vastutust. Lisaks kinnitate ja nõustute, et Jutukas24 ei ole otseselt ega kaudselt vastutav ega vastutav mis tahes kahju eest, mis on põhjustatud või väidetavalt põhjustatud sellise materjali, kaupade või teenuste või selliste vahendite kasutamise või seotuse tõttu kõik sellised veebisaidid või teenused.

Soovitame teil tungivalt lugeda kõigi külastatavate kolmandate osapoolte veebisaitide või teenuste tingimusi ja privaatsuseeskirju.

Muudatused

Me jätame endale õiguse nende tingimuste muutmiseks või asendamiseks igal ajal oma äranägemise järgi. Kui läbivaatamine on oluline, proovime vähemalt 30 päeva ette teatada enne uute jõustumistingimuste jõustumist. Mis on oluline muudatus, määratakse kindlaks meie ainuisiku äranägemise järgi.

Jätkates meie Teenuse kasutamist või kasutamist pärast nende muudatuste jõustumist nõustute muudetud tingimustega. Kui te ei nõustu uute tingimustega, lõpetage teenuse kasutamine.

Võta meiega ühendust

Kui teil on küsimusi nende tingimuste kohta, võtke meiega ühendust.